Popcorn Kiralama

Patlamış Mısırcı Kiralama

Organizasyonlarınız için gelen tüm davetlilere ücretsiz olarak Patlamış Mısır Standı Kiralama

Patlamış Mısır Kiralama ve Pop Corn Kiralama ile ilgili fiyat teklifi alabilmek için öncelikle kişi sayınızı ve yer,zaman, saat aralığını belirlemeniz gerekmektedir. Pop Corn Kiralama, Patlamış Mısır Kiralama ve diğer sokak satıcıları kiralama hizmetlerimiz 100 Kişi ve üzeri olarak ayarlanmaktadır. Ürünlerin müsaitlik durumu ve saat aralığı fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Patlamış Mısır Standı kiralama ile organizasyon alanında sıcak olarak yapılıp, kaşelerde ikram edilmektedir. Pop Corn Standı kiralama ile personel ve tüm ekipmanlar gönderilmektedir.

Mısır patlatma araçlarımız elektrikle çalışan makine olup kiralama yaptığınız adrese kendi nakliye firmamız tarafından getirilmektedir. Pop Corn Mısırlarımız kaliteli ve yüzde 99 firesiz patlamış mısırları belirtilen saatler içinde kiralanan süre  müddetince yapmakta ve ziyaretçilerinize lezzetli bir organizasyon düzenlemektedir.

Organizasyonlarınız için Sokak Satıcısı Kiralama Hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Fiyatlandırma ve Detaylı Bilgi

Web sitemizde bulunan hizmetlerin fiyatlandırılması ve daha detaylı bilgi isteğinizi İletişim ve Teklif İste sayfalarımızdan kolaylıkla yapabilirsiniz. İsterseniz 0212 6563470 veya 0554 640 52 92 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.