Panayır Yiyecekleri Kiralama

piknik-organizasyonu-fiyatlariGerçekleştireceğiniz organizasyonlarda, pikniklerde ve diğer tüm alanlarda kiralık panayır yiyeceklerimiz ile organizasyon alanınızı daha neşeli bir hale getirebilir ve gelecek olan misafirlerinize taze bir şekilde ikramlarda bulunabilirsiniz. Birbirinden farklı ve özel olarak hazırlanan sokak satıcılarımız ile organizasyonlarınızda patlamış mısır, süt mısır, pamuk şeker, osmanlı macunu gibi bir çok çeşit ile hizmetlerimizi sağlamaktayız.
Geleneksel kıyafetler ile organizasyon alanında sıcak olarak ve taze bir şekilde ikramlarda bulunulmaktadır. Seçmiş olduğunuz hizmetimize göre özel olarak hazırlanmış stand ile sunum gerçekleştirilmektedir. Web Sitemiz üzerinde bulunan tüm ürünler ve hizmetler firmamızın Osmanlı Macunu Kiralamakendi bünyesinde yer almaktadır. Bununla birlikte kaliteden ödün vermeyen firmamız her daim profesyonel ekipmanlar ve malzemeler ile hizmet sağlamaktadır. Sokak Satıcısı Kiralama ürünlerimizin ve hizmetlerimizin fiyat listesine ulaşmak için sürekli güncel tutulan web sitemizi ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Doğum Günü Organizasyonu, Piknik Organizasyonu vb organizasyon alanlarına uygun olabilecek tüm ürünlerimiz ve hizmetlerimiz web sitemizde yer almaktadır.

Fiyatlandırma ve Detaylı Bilgi

Web sitemizde bulunan hizmetlerin fiyatlandırılması ve daha detaylı bilgi isteğinizi İletişim ve Teklif İste sayfalarımızdan kolaylıkla yapabilirsiniz. İsterseniz 0212 6563470 veya 0554 640 52 92 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.