Okullar için Sokak Satıcısı Kiralama

Patlamıs Mısırcı KiralamaYazın ve kışın rahatlıkla kullanabileceğiniz Patlamış Mısır Arabası Kiralama, Pop Corn Kiralama, Osmanlı Macunu Kiralama gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Okullarda, Etkinliklerde, Doğum Günü Organizasyonlarında ve diğer tüm organizasyonlarda alanda sıcak ve taze olarak üretilen Sokak Satıcısı Kiralama hizmetlerimiz ile organizasyon alanınıza biraz neşe biraz da mutluluk katmak için hizmet sağlıyoruz. Bu konuda firmamız tamamen profesyonel ekipmanlar ve profesyonel personeli ile hizmet sağlamakla birlikte, organizasyon alanına tam ekipmanlar ile gelmektedir. Tüm araçlarımız iç mekan ve dış mekana uyumlu olarak çalışmaktadır. Bu yüzden elektrik ile çalışan ve gaz ile çalışan araçlarımız bulunmaktadır.

Okullar için Sokak Satıcısı Kiralama

Bir çok okul yazın ve kışın etkinlik gerçekleştirmektedir. Kapalı Salonlarında veya açık alanlarda gerçekleştirilen etkinlikler için patlamış mısır standı kiralama, Osmanlı macunu standı kiralama, süt mısır standı kiralama gibi hizmetlerimizden faydalanabilirler. Bu konuda firmamız organizasyon içeriğine, çocuk sayısına ve etkinlik katılım sayısına göre düzenleme yapmakta olup ona göre ekipman ve malzeme ile organizasyon alanına gelmektedir. Bu konuda firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Çocukların en çok sevdiği ve normal yaşantılarında da sürekli tüketmiş oldukları Bardak Mısır Standı Kiralama, Pamuk Şeker Standı Kiralama, Popcorn Kiralama, Patlamış Mısır Standı Kiralama gibi tüm etkinliklerimizi kendi ekipmanlarımız ve malzemelerimiz ile sağlamaktayız.

Fiyatlandırma ve Detaylı Bilgi

Web sitemizde bulunan hizmetlerin fiyatlandırılması ve daha detaylı bilgi isteğinizi İletişim ve Teklif İste sayfalarımızdan kolaylıkla yapabilirsiniz. İsterseniz 0212 6563470 veya 0554 640 52 92 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.