Nostaljik Sokak Satıcıları

Kestaneci-Kiralamaa1.jpgAnimasyon Yiyecekleri Kiralama Hizmeti Vermeye Devam Eden Firmamız bizler için Pamuk şekeri, Popcorn, Patlamış Mısırcı, Osmanlı Macunu, Osmanlı şerbeti, Maraş Dondurması, Elma şekeri, Kahveci güzeli Kiralama ve Kağıt Helva ürünlerimizle Sizlere Hizmet vermeye devam Ediyoruz…
Nostaljik Sokak Satıcıları Hizmetleri ile Sünnet Organizasyonları, Düğün Organizasyonları, Nişan Organizasyonu, Açılış Organizasyonu, Ramazan Etkinlikleri, mektep Etkinlikleri, Doğum Günü, Panayırlar,hususi Davetler,Festivaller, Piknik Organizasyonları Ve Bayi Toplantılarında Sizlerle Birlikteyiz…
Osmanlıdan günümüze uzanan bu nostaljik lezzet, geleneksel yöntemlerle hazırlanıp hususi bakır tepsilerde Osmanlı kostümlü macuncular tarafından dağıtılıyor. 5 farklı meyve aromasıyla adeta geçmiş Osmanlı zamanlarında ki gibi hazırlanan macun, marifetli ellerde rengarenk lezzetler şekilde ortaya çıkıyor.
Osmanlı’dan Kalma ferah ve laziz tatlardan Olan Osmanlı şerbeti Kiralama , Organizasyonlarınıza neşe ferahlık Katacaktır.

Patlamış Mısır Arabaları ile özel Günlerinize Katmaya Devam ediyoruz.Popcorn Arabalarımızı Kiralama Fiyatlarımız için Bizden Bilgi Alabilirsiniz.Ramazan faaliyet Programlarınızı, Patlamış Mısır Arabası,Popcorn Arabası,Osmanlı Macunu,Osmanlı şerbeti Ve Maraş Dondurması ile Farklılaştırabilirsiniz…

Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Maraş Dondurması Dondumacısı, küçükler için Birbirindan değişik renklerde Yaptığımız Pamuk şekerleri için de Bizi Arayabilirsiniz. Popcorn Arabalarımızı Kiralama Fiyatlarımız için Bizden Bilgi Alabilirsiniz..

Popcorn Arabalarımızı Sünnet Düğünlerinde çocuklara ikram Edebilirsiniz.Ramazan etkinlik Programlarınızı, Patlamış Mısır Arabası,Pop corn Arabası,Osmanlı Macunu,Osmanlı şerbeti Ve Maraş Dondurması ile Farklılaştırabilirsiniz…Sıcak Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Maraş Dondurması Dondumacısı için Bizi Arayın. çocuklar için Bir birinden farklı renklerdeki Yaptığımız Pamuk şekerleri için de Bizi Arayabilirsiniz. Osmanlıdan gelen Otantik Tatlardan bir tanesi Olan Osmanlı Macunu ile Sizde Sünnet Organizasyonu, Festival Ve Piknik Programlarınızda Misafirlerinize sunabilirsiniz.

Organizasyonlarınız için Sokak Satıcısı Kiralama Hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Fiyatlandırma ve Detaylı Bilgi

Web sitemizde bulunan hizmetlerin fiyatlandırılması ve daha detaylı bilgi isteğinizi İletişim ve Teklif İste sayfalarımızdan kolaylıkla yapabilirsiniz. İsterseniz 0212 6563470 veya 0554 640 52 92 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.