Lokmacı Kiralama

Lokmacı Kiralama

 

 

 

 

 

 

 

 

Düğün, davet, Fuar Organizasyonları İçin; Lokmacı Standı Kiralama

Lokma Standı alana getirilip organizasyon alanında sıcak sıcak lokma dökümü yapılmakta olup, plastik tabaklarda misafirlerinize ikram edilmektedir. Lokmacı ve Lokma Standı Kiralama fiyatlarımız kişi olarak, yer, zaman ve tarih olarak değişmektedir. Lokma Standında tamamen tüm ekipmanlar kendimize ait olup alan içerisinde gereken malzemeler size iletilmektedir. Personellerimiz bone,eldiven gibi sağlık durumları için tüm tedbirler firmamız tarafından alınmaktadır. Lokma Standı Kiralama için tüm ekipmanlar taze olarak yapılmakta olup organizasyonunuza özel olarak hizmet sağlanılmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimizde rezervasyon durumu, kişi sayısı gibi durumlara göre fiyatlandırma olup hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Fiyatlandırma ve Detaylı Bilgi

Web sitemizde bulunan hizmetlerin fiyatlandırılması ve daha detaylı bilgi isteğinizi İletişim ve Teklif İste sayfalarımızdan kolaylıkla yapabilirsiniz. İsterseniz 0212 6563470 veya 0554 640 52 92 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.