Hakkımızda

Misyon ;
27 Şubat 2015 tarihinde faaliyete geçirdiğimiz Pinyata Party alt kuruluşu olan Sokak Satıcısı Kiralama deneyimli personel ve kaliteli ekipmanları ile Organizasyonlarda ekipman kiralama, malzeme kiralama , düğün organizasyonu, kına organizasyonu, konser organizasyonu,  tanıtım organizasyonları , kokteyl organizasyonlarında müşterilerine en uygun hizmeti sağlamayı hedeflemektedir.

Pinyata Party ve Alt Kuruluşları bünyesinde; masa kiralama, sandalye kiralama, şişme oyun parkı kiralama, sokak satıcısı kiralama  gibi farklı hizmetlerde bulunmaktadır.

Organizasyon alanlarında ihtiyacınız bulunan ekipmanları firmamızdan kolayca temin edebilirsiniz.

 

Vizyon ;

Organizasyon sektöründe en önemli listelerde zirvede oynamak, seçkin firmalar arasına girerek müşterilerin beklentilerini tam anlamıyla karşılamak, çözüm ortaklarının birinci derecede tercih etme amacı ile Pinyata Organizasyon ekibinin işe gönlünü vererek çalışması şirketin değerini her zaman arttırarak devam ettirmektedir.

Açık fikirlerimiz ile beraber dünyadaki gelişmeleri en yakından takip sağlayarak sektörde lider konuma gelen organizasyonları bünyemize kazandırmaya, iş ahlakımızı üstün tutarak, çizgimizi hiç bozmadan her zaman çok çalışarak organizasyon işlerinde her zaman en üstün olmayı hedefliyoruz.

Prensip olarak kendimize “Müşteri Her Zaman Haklıdır” ilkesi ile yolumuza bakarak müşterilerimizin isteklerini tam anlamıyla yapıp; yaratıcı, kaliteli ve ekonomik çözümler sunan kurumsal organizasyon firmamıza danışarak her dilediğinizi bulabilirsiniz.

Her geçen gün kendini profesyonelliğe adamış ve yeni yaratıcı fikirler ile gelişen alt yapımızı sizlere sunmaktan onur duyuyoruz.