Balon Süsleme

Balon Süsleme Konusunda hizmet sağlamaya başlamıştır. Organizasyonlarınız için veya diğer çalışmalarınız için balon süsleme hizmeti sağlamakta olan firmamız Açılış Balon Süsleme, Cadde Balon Süslemeve Balon Süsleme hizmeti konusunda uzman ve gelişmiş kadrosu ile hizmet sağlamaktadır.

Dükkan Açılışı, Kampanya Tanıtımları, Cadde Balon Süsleme, Açılış Balon Süsleme gibi etkinlikleriniz için hizmet sağlamakta olan firmamız profesyonel kadrosu ile istenilen ölçüde ve şekilde balon süslemesi yapılabilir.

Balon Süsleme Nasıl Yapılır? 

Balon süsleme hizmetimizde ekibimiz araç/araçlarımız ile alana gelip  alanda balon süsleme için hazırlıklar yapmaktadır. Bu hazırlıklarda balonların alanda şişirilmesi ve ipe dizilmesi şeyler yapılmaktadır. Balon Süslemesinde kullanılacak balonlar şişirilmemiş halde poşetler halinde getirilip organizasyon alanında şişirilmektedir.

Balon Süsleme Teknikleri Nelerdir?

Balon Süsleme konusunda bir kaç tane şekil bulunmaktadır, Bunlardan bir tanesi balon dizgi üzerinde 2 renk balonun bulunması ve diğerleri ise toplamda 4 renk balon renginin bulunmasıdır. Balon Süsleme de 2 farklı balon kullanılmaktadır.  12″ Dekorasyon Balonları, Metalik 12″ Dekorasyon Balonları

Balon Süsleme Fiyatları

Balon Süsleme konusunda maliyet çıkartabilecek en büyük etken, süsleme alanınız metresini ufak olmasıdır. Balon Süsleme Fiyatları genellikle metre olarak hesaplanmakta olup, kapı süsleme-cadde süsleme gibi durumlarda fiyatlar farklılık göstermektedir. Balon Papatya denilen dükkan için süslemelerinde de yine adet olarak hesaplama yapılmaktadır.

Balon Süsleme Hizmetlerimiz ile ilgili görsel talepleriniz için buraya tıklayın..